Dobimo se pred Škucem 2018

Fotografije sodelujočih na Dobimo se pred Škucem 2018.

Program:

petek, 20. 7.

18.00 – Teater v galeriji: Zmajček, lutkovna predstava v izvedbi Sonje Kononenko

18.30 – Poletne ustvarjalnice:  Lutkarnica: Mali zmajček, ustvarjalno delavnico za otroke vodi Sonja Kononenko

20.00 – Modna revija in  odprtje razstave Moda in umetnost, razstava študentov NTF, Oddelka za tekstilstvo,  Oddelka za tekstilstvo, grafiko in oblikovanje, Katedre za oblikovanje tekstilij in oblačil, glasbena spremljava

20.30 – Muzika na Starem trgu in Jazz oder: Lorca ti in jaz: Katja Šulc, Urška Centa in Robert Jukič, flamenko / folk / jazz

22.00 – Odprtje razstave Šestilo, skupinska razstava, umetnice/umetniki: Ivana Bajec, Nevena Aleksovski, Zoran Pungerčar, Leon Zuodar, Miha Perne in Simon Kocjančič

 

sobota, 21. 7.

15.00 – Ustvarjalno2 in Poletne ustvarjalnice: Modra fotografija, ustvarjalno delavnico za mlade in otroke vodi Jasna Klančišar

18.00 – Teater v galeriji: Začarani čajnik, lutkovno pripovedna predstava v izvedbi Pripovednega gledališča gdč. Bazilike

18.30 – Poletne ustvarjalnice: Haiku,  ustvarjalno delavnico za otroke in mlade vodi Mateja Mahnič

20.00 – Muzika na Starem trgu: Jarc Gregorin trio, blues / rock

22.00 – Filmska projekcija: Usodni telefon, celovečerni film (1987), režija: Damjan Kozole, produkcija: ŠKUC, koprodukcija: Filmoteka 16

 

nedelja, 22. 7.

15.00 – Ustvarjalno2 in Poletne ustvarjalnice: Modra fotografija, ustvarjalno delavnico za mlade in otroke vodi Jasna Klančišar

18.00 – Teater v galeriji: Lev in miška, lutkovna predstava v izvedbi LG Tri in Lutkovne skupine Bobek

18.30 – Poletne ustvarjalnice: Jaz, kurator, ustvarjalno delavnico in razstavo  za otroke vodi Nevena Aleksovski

20.00 – Muzika na Starem trgu: Proteus, slovenska avtorska glasba / jazz

22.00 –  JUNEsHELEN & ALJA PETRIC, Zvočne krajine – Spevi & Arije  /  Soundscapes – Chantings & Arias

 

ponedeljek, 23. 7.

18.00 – Teater v galeriji: Mehurčki, lutkovna predstava v izvedbi  LG Bičikleta

18.30 – Poletne ustvarjalnice:  Žepna hiša, arhitekturno ustvarjalno delavnico za otroke vodijo: Lara Gligić, Teja Gorjup, Neža Krošelj, Laura Klenovšek ( KD Prostor vmes)

20.00 – Muzika na Starem trgu: Kukushai, jazz / pop / avantgarda

22.00 – Teater v galeriji: Brutalci, predstava v izvedbi društva Matafir

 

torek,  24. 7.

18.00 – Ustvarjalno2: Čisto moj etui za telefon ali peresnica, ustvarjalno delavnico za mlade vodita Simon Drofelnik in Mateja Herbst iz KUD Galerije C.C.U.

18.00 – Poletne ustvarjalnice: Marko skače, glasbena predstava v izvedbi Melite Osojnik

18.30 – Poletne ustvarjalnice: Ljudske pesmi,  ustvarjalno delavnico za otroke vodi Melita Osojnik

20.00 – Muzika na Starem trgu: Drajnarjuva vampa, šanson

22.00 – Cabaret Tiffany, kabaret

 

sreda, 25. 7.

18.00 – Teater v galeriji: Kako je Oskar postal detektiv,  predstava v izvedbi  Rozinteatra

18.00 – Poletne ustvarjalnice: GUMB – ova RE:CIKLARNICA: Plavajoče ladje, ustvarjalno delavnico za otroke vodi Društvo Gumb

20.00 – Muzika na Starem trgu v sodelovanju z Drugo violino: Café mezalcado, salsa

22.00 – Cabaret Tiffany, kabaret

 

četrtek, 26. 7.

18.00 – Teater v galeriji: Mavrična gosenica, lutkovna predstava v izvedbi Rade Kikelj D.

18.00 – Ustvarjalno2: GUMB – ova RE:CIKLARNICA: Zapestnice in etuiji iz odsluženih zračnic!, ustvarjalno delavnico za mlade vodi Društvo Gumb

18.30 – Poletne ustvarjalnice: Morske pošasti, ustvarjalno delavnico za mlade vodita Simon Drofelnik in Mateja Herbst  iz KUD Galerije C.C.U.

20.00 – Muzika na Starem trgu: Jazoo, etno / jazz

22.00 – Teater v galeriji: Moški v visokem stolpcu, gledališka predstava v izvedbi Uroša Potočnika

 

petek, 27. 7.

18.00 – Teater v galeriji: Fuj, gosenica!, lutkovna predstava v izvedbi Lutkovnega gledališča Lalanit

18.00 – Ustvarjalno2: Preproge iz starih majic, ustvarjalno delavnico za mlade vodi Danijela Zajc

18.30 – Poletne ustvarjalnice: Slikanje z volno, ustvarjalno delavnico za otroke vodi Iuna Ornik

20.00 – Muzika na Starem trgu in Jazz oder: Ton Risco european Quartet, jazz

22.00 – Filmska projekcija: Remington, celovečerni film (1988), režija: Damjan Kozole, produkcija: ŠKUC

 

sobota, 28. 7.

18.00 – Teater v galeriji: Kužek in muca, lutkovna predstava v izvedbi Gledališča Uš

18.00 – Poletne ustvarjalnice: Sitotisk express: Cankarjanski, ustvarjalno delavnico za mlade vodita  Meta Žvokelj in Anka Doblekar

18.30 – Poletne ustvarjalnice: Delavnica ročnega tiskanja s krompirjem, ustvarjalno delavnico za otroke vodi Zala Hrastar

20.00 – Muzika na Starem trgu: Noair, alternativni pop

22.00 – Teater v galeriji: Guliver na otoku velikanov, mini kabaret ekstremnih marionet

 

nedelja, 29. 7.

18.00 – Ustvarjalno2: Sitotisk ekspress: Cankarjanski, ustvarjalni delavnici za otroke in mlade vodita  Meta Žvokelj in Anka Doblekar

18.00 – Poletne ustvarjalnice: Marsikaj se ti zgodi, ko greš na pot, pripovedovalsko glasbeni dogodek v izvedbi Maše Budič, Nine Milavec, Rebeke Bogataj in Blaža Podobnika

18.30 – Poletne ustvarjalnice: Knedlove kuharske čarovnije, kulinarična delavnica za otroke v izvedbi Danila Ivanuše – Zavod DrMr

20.00 – Muzika na Starem trgu: Harp Explosion, garage blues

22.00 – Fem TV 4.0, burleskno-kabarejski nastop in ImproŠke: Navdih,  impro predstava v izvedbi Društva Impro