Naročam se na e-novice
knjizni aperitiv april 2024
K N J I Ž N I
A P E R I T I V :
M O Č
Torek, 16. april 2024, ob 19. uri, ŠKUC, Metelkova 6.
Vljudno vabljene/i na aprilsko srečanje bralnega kluba Knjižni aperitiv, na katerem bomo debatirale/i o dobrih knjigah. Ta mesec beremo znanstevnofantasični roman Moč , pisateljice Naomi Alderman .
Knjiga se začne s poročili o ženskah, večinoma najstnicah, ki odkrijejo nadnaravno moč, zaradi katere se slika sveta, kot ga poznamo, popolnoma spremeni. Roman, ki je nastal pod vplivom Dekline zgodbe Margaret Atwood, je junija 2017 prejel žensko nagrado Baileys za leposlovje.
Srečanje bo v torek, 16. aprila 2024, ob 19. uri na Metelkovi 6.
Knjižni aperitiv bo vodila Teja Pahor, diplomirana komparativistka, ki v prostem času rada piše in se pogovarja o knjigah, svetu, družbi, vinu, hrani in še marsičem. Prijave in informacije: tejapahor8@gmail.com
preberite več
kviropisje V
K V I R O P I S J E V.
Sreda, 17. 4. 2024, ob 19. uri, Galerija Škuc, Stari trg 21, Ljubljana.
Dobrodošli na Kviropisju!
Tokrat gostujemo v Galeriji Škuc ob razstavi Prisotnost skupnosti, s katero odpiramo vrata praznovanju 40. obletnice LGBT+ gibanja v Sloveniji. Pridružite se nam v sredo, 17. 4. 2024, ob 19. uri.
Kviropisje je odprto za vse literarne zvrsti kvir oziroma LGBT+ izraza: poezija, proza, dramatika, scenaristika, tudi glasbena besedila, esejistika, dnevništvo, performans itd.
Tokrat bodo oder razsvetlile_i: Urša Majcen (performans z Vidom Karlovškom), Ana Lorgar (branje kratke proze), Taja Petrič (branje poezije), Veronika Razpotnik (branje kratke proze), Špela Setničar (branje iz scenarija), Ana Vida Resnik (glasbeni nastop s kitaristko Tino Vidić).
Spet imamo odprte prijave za branje, zato se ne obotavljajte, če bi svoje pisarije rade_i prebrale_i na odru, in pišite na: kulturnicenterq@gmail.com .

Dogodek nastaja v sodelovanju s ŠKUC - Kulturnim centrom Q / Klubom Tiffany.
Kviropisje pripravljajo: Vodja organizacijske ekipe: Pino Pograjc. Organizacijska ekipa: Jana Zorko, Jernej Škof, Miha Satler, Miha Bizjak. Koprodukcija: Zavod Omrežje

Dogodek je del projekta Mladi in prihodnost LGBT+ skupnosti, ki se izvaja v okviru programa Erasmus+, sofinanciranega s strani Evropske unije.

Dogodek poteka ob programu razstave Prisotnost skupnosti v Galeriji Škuc in je del kulturnega programa ob obeležitvi 40. obletnice gibanja LGBT+ skupnosti v Sloveniji. Več o razstavi in programu najdete na spodnjih povezavah.
Razstava prisotnost skupnosti: https://www.galerijaskuc.si
Program 40. obletnice gibanja LGBT+ skupnosti: https://40lgbt.si/
preberite več
CIKLON 18 4 fbevent
C I K L O N
C R O O N
K O N C E R T
CROON
četrtek, 18. 4. 2024, ob 20.00, Galerija Škuc
vstopnica: 5 € (rezervacije info@skuc.org )
Koncert poteka v sklopu razstave Prisotnost skupnosti.
Croon je štiričlanska ženska glasbena skupina, ki je na alternativni sceni aktivna od leta 2015 z avtorsko glasbo. Skupina raziskuje področje rocka in z močnim vodilnim vokalom, osebnimi in družbeno kritičnimi besedili išče navdih v prepletanju in združevanju različnih žanrov od bluesa, klasičnega rocka & psihedelije, vplivov grunge-a in deloma tudi stonerskih dodatkov. Spomladi bo skupina Croon izdala singel, kateremu bo konec leta sledil težko pričakovani album.
Zasedba: Tina Mirošič (vokal, kitara, bobni), Maja Pahor (bas, kitara, vokal), Petra Hrovatin (klaviature, bas, kitara), Pia Skušek (bobni, klaviature).

Croon is a four-member female music band that has been active on the alternative scene since 2015 with their original music. The band explores the field of rock with strong lead vocals, personal and socially critical lyrics - and finds inspiration in interweaving and combining various genres from blues, old rock & psychedelia, with grunge influences and partially also stoner additions.
Croon will release their song Happy Stuff this spring and their new album in the fall.
Tina Mirošič - lead vocal, guitar, drums
Maja Pahor - bass, guitar, vocal
Petra Hrovatin - synth, bass, guitar
Pia Skušek - drums, synth, vocal

Cikel Ciklon omogočata: Mestna občina Ljubljana in Ministrstvo za kulturo

***
Ciklon je cikel dogodkov, ki so zasnovani tako, da dajejo vidnost in prostor queer glasbenicam in glasbenim skupinam v lokalnem (lgbt+) varnem odrskem prostoru. S ciklom glasbenih in diskurzivnih dogodkov Ciklon povezujemo lokalne glasbene ustvarjalke (tudi mlajše generacije) z glasbenicami iz sosednjih (Avstrija, Hrvaška) in ostalih držav (Švedska) ter tako vzpostavljamo mrežo glasbenic v evropskem prostoru z namenom povezovanja, izmenjevanja ideje, izkušenj ali izzivov.
preberite več
prisotnost skupnosti razstava
P R I S O T N O S T
S K U P N O S T I
R A Z S T A V A
Lepo vabljene_i na odprtje razstave Prisotnost skupnosti v petek, 29. 3. 2024, ob 19. uri v Galeriji Škuc.
Prisotnost skupnosti / Presence of Communities 29. 3.–25. 4. 2024

Kurator_ka: Tia Čiček , Jernej Škof Oblikovanje prostora: Jan Brovč , Kovrđava Mlade raziskovalke_ci: Nuka Horvat , Tamara Mihalič , Danko Ostojić , Monika Zupin

Obrazstavni dogodki
Več informacij

V letu 2024 obeležujemo 40. obletnico gibanja skupnosti LGBTQIA+ v Sloveniji. Del celoletnega dogajanja, mdr. razstave v Muzeju novejše zgodovine, Mestnem muzeju, Galeriji Kresija, Galeriji Alkatraz, na ploščadi pri Figovcu in še marsikje, je tudi začasen skupnostno-kulturni prostor, ki ga z gradniki lokalnih LGBTQIA+ skupnosti med 29. marcem in 25. aprilom aktiviramo v Galeriji Škuc. Na eni lokaciji združujemo javna mesta, kot so lokali, knjižnice, klubi, festivali, ne nazadnje »odri/zaodrja«, brez katerih bi skupnosti ostajale javnosti skrite, težko dosegljivi varni prostori za LGBTQIA+ osebe pa še manj dostopni, kot se zdijo že sedaj. Čeprav smo v preteklih štirih desetletjih dosegli že pomembne mejnike na poti k enakopravnosti, sprejemanju in raznolikosti, vemo, da je pred nami še veliko dela.
Zavedamo se pomena kvira, ki vztrajno stremi h kvir horizontu, kot ga opredeli Muñoz [1] . Kjer prepoznavamo potencial za nadaljnji razvoj in rast naše skupnosti. Kvir horizont označuje še neuresničeno, izpostavlja razumevanje kvirovstva kot nečesa, namenjenega prihodnosti in upanju, vedno na obzorju in ne v celoti prisotno v sedanjem trenutku. Kvir horizont nakazuje, da je kvirskost način bivanja v zamaknjenem času, v katerem je primež heteroseksualnega časa prekinjen ali izstopljen.
Skupnostni prostor aktiviramo ob zavedanju, da se mnogim po svetu prostori svobode do ljubezni, do sobivanja, do izražanja močno krčijo. Aktiviramo ga ob zavedanju preteklih bojev in zgodovini mnogih izbrisov življenj lokalnih neheteronormativnih oseb. Predvsem pa ga aktiviramo v praznovanju lokalnih kulturnih, skupnostnih in aktivističnih praks, ki so uspešno vzpostavile take kulturne (infra)strukture, da še danes poganjajo ustvarjalnost in solidarnost lokalnih LGBTQIA+ skupnosti.
SKUPNOSTNO-KULTURNI PROSTORI
Z namenom izpostaviti opolnomočenje in prakse samoorganiziranja v LGBTQIA+ skupnostih ter omogočiti posameznicam_kom, ki skupnosti soustvarjajo, lastne interese, smo skupnostni prostor razdelili na gradnike: ODER/ZAODRJE, BAR, KNJIŽNICA in KVIR LAB. Tako jih lahko uporabljajo številne organizacije in skupnosti, njihova želja pa je sprejeti vsako_ega, ki želi vstopiti v varen prostor, se sprostiti, zabavati, brati in/ali se povezovati s podobno mislečimi posameznicami_ki.
ODER/ZAODRJE
Oder je srčika raznolikega in živahnega LGBTQIA+ dogajanja. Kljub obstoječim neenakostim med heteronormativnimi in kvir življenji so namreč LGBTQIA+ zabavni in kulturni programi nekakšen prostor osvobajanja, kjer se naša skupnost lahko izraža in povezuje brez spon vsakdana. Med aktivatorji odra je tudi Kabaret Tiffany, že dolga leta pomemben kulturni steber LGBTQIA+ skupnosti, ki s svojimi nastopi in predstavami prispeva k raznolikosti in sprejemanju ter ustvarja prostor za izražanje in zabavo brez predsodkov. Na odru pripravljamo številne dogodke, katerih namen je obiskovalke_ce razstave ne le spraviti v dobro voljo, temveč jim prikazati, kako pomembno vlogo imata zabava in kultura pri gradnji skupnosti.
BAR
Bar je ključen prostor diskurza, ki številnim pomeni tudi dostop do skupnosti in povezovanje z drugimi. Tu se lahko sprostite in družite s prijatelji_cami in znanci_kami, v večernih urah pa (dejavno) sodelujete v razpravah o pomembnih vprašanjih LGBTQIA+ skupnosti – tako o njeni preteklosti kot tudi prihodnosti. Bar ima na programu različne dogodke in aktivnosti, ki spodbujajo dialog med obiskovalkami_ci ter omogočajo izmenjavo mnenj in izkušenj, pa tudi pogovore z gostjami_i LGBTQIA+ skupnosti. Z raznovrstnimi prireditvami želimo graditi trdnejše vezi v skupnosti ter krepiti občutek pripadnosti in enotnosti.
KVIR LAB
Kvir lab omogoča mladim posameznikom_cam spoznavanje bogate zgodovine in teorije kvira ter razmišljanje o prihodnosti naše skupnosti. Skupina se oblikuje prek javnega poziva in prejme strokovno podporo za svoje projekte, ki se razvijajo v skladu s kontekstom razstave Prisotnost skupnosti . Kvir lab je namenjen štirim mladim osebam, ki s pomočjo kuratork_jev razstave in sodelujočih organizacij vzpostavijo delovni prostor raziskovanja raznolikega kulturnega tkiva regionalne LGBTQIA+ skupnosti. Vsaka_i sodelujoča_i skupaj s kuratorkami_ji opredeli predmet raziskovanja ter načrt izvajanja in predstavitve.
KNJIŽNICA
Knjižnica je prostor počitka in premisleka ob literaturi, ki osvetljuje različne vidike LGBTQIA+ skupnosti. Knjižnica seveda z veseljem sprejema v hrambo tudi besedila, ki bi jih radi delile_i z drugimi članicami_i skupnosti, saj je njen osnovni namen spodbuditi izmenjavo idej, poglobiti razumevanje raznolikosti in prispevati k razvoju kritičnega mišljenja v naši skupnosti. Dobrodošle_i ste vsi, ki si želite razširiti svoje znanje in razumevanje LGBTQIA+ skupnosti ter prispevati k njenemu razvoju in napredku.
Skupnostni prostori, ki jih ponuja razstava Prisotnost skupnosti, so namenjeni tako LGBTQIA+ skupnostim kot tudi vsem obiskovalkam_cem razstave, ki jih želijo obogatiti. Verjamemo v pomen odprtega dialoga, medsebojnega spoštovanja ter sprejemanja raznolikosti kot temeljnih vrednot naših skupnosti. Zato vas vabimo, da se pridružite našim aktivnostim, sodelujete v diskusijah, delite svoje izkušnje in znanje ter skupaj z nami gradite bolj vključujočo in strpno skupnost. Vaša prisotnost in angažiranost sta ključnega pomena pri oblikovanju prostorov, ki bodo omogočali rast, povezovanje in opolnomočenje vseh njenih članic_ov.

[1] Muñoz, José Esteban. 2019. Cruising Utopia: The Then and There of Queer Futurity . New York: New York University Press.

Slovenska lektura: Inge Pangos Angleški prevod: Arven Šakti Kralj Oblikovanje tiskovin in vizualij: Lea Jelenko

Kvir lab je del projekta Mladi in prihodnost LGBTQIA+skupnosti , ki se izvaja v okviru programa Erasmus+, sofinanciranega s strani Evropske unije.
Sponzor projekta: Radenska Adriatic
Program Galerije Škuc podpirata Ministrstvo za kulturo in Mestna občina Ljubljana.
preberite več
povabilo lgbt film fest
P O V A B I L O
Z A
G R A F I Č N O
P O D O B O
Povabilo za oblikovanje grafične podobe 40. festivala LGBT filma
Ob 40-letnici festivala LGBT filma vabimo vse queer osebe, ki imajo izkušnje z grafičnim oblikovanjem, da se odzovejo na naš poziv in oblikujejo plakat letošnjega festivala. Avtor_ica najboljšega plakata bo izbran_a za oblikovanje celostne grafične podobe spletne strani, kataloga ter družbenih medijev (Instagram, FB). Delo bo plačano v okviru naših zmožnosti.
Prijave pošljite na mail: siqrd@mail.ljudmila.org do vključno 11. maja 2024.
Prijavi predložite predlog plakata letošnjega festivala, primer že oblikovane spletne strani in kratek CV. Ker stremimo k opolnomočenju skupnosti, je poziv namenjen osebam, ki se identificirajo z LGBT+.
preberite več
VLB2024 25 04 Event Photo fb
V E L I K O
L E Z B I Č N O
B R A N J E
2 0 2 4
Tudi Petra bo bral_a
Četrtek, 25. 4. 2024, ob 19. uri, Klub Monokel, AKC Metelkova mesto, Ljubljana.
Drage_i, tik pred mednarodnim dnevom vidnosti lezbijk se ima seveda zgoditi 3. Veliko Lezbično Branje alias TUDI PETRA BO BRAL_A 2024. In tudi letos vabimo vse lezbijke, trans-, bi-, gej, kvir, aro-, ace-, fem, buč in druge_i posameznice_ki na spektru seksualne, spolne ter žanrske nenormativnosti, ki pišete poezijo, prozo, dramatiko, eseje, hibridno literaturo ali pa se na literarne kategorije kar lepo požvižgate, da se prijavite in se nam s svojimi teksti pridružite na branju, druženju in poplesavanju.
Prijave zbiramo na naslovu vizibilija@skuc.org in prek gugl obrazca: https://forms.gle/2THtk1PF2b17okmJ9
Začnemo ob sedmih.
Kdaj končamo, ni znano.
Muzika: Strupene lajdre – prvi trans punk bend na Slovenskem Meta in Dodirni mi kolena večkrat Dobrote za piknit: Pripravlja Verica.
Vstopnina: Itak da ne.
Moderacija: Dragičević in Liponik
Oblikovanje: Petra Hrovatin
Tehnika: Klub Monokel, zanj Maja Pahor et al.
S toplimi pozdravi, Vaši in naši ekipi Škuc Vizibilije in Kluba Monokel
preberite več
bralni klub za mlade april2024 splet
B R A L N I
K L U B
Z A
M L A D E
Četrtek, 25. 4. 2024, ob 18. uri, Info center ŠKUC, Stari trg 21, Ljubljana.
Vljudno vabljeni_ne na bralni klub za mlade!
Tokrat beremo knjigo Guernseyjsko društvo za književnost in pito iz krompirjevih olupkov avtoric Mary Ann Shaffer in Annie Barrows.
Smo v letu 1946 in pisateljica Juliet Ashton se ne more domisliti, o čem bi pisala. Nenadoma prejme pismo Dawseyja Adamsa iz Guernseyja – po naključju je dobil v roke knjigo, ki je nekoč pripadala njej. Ko odkrijeta svojo skupno ljubezen do branja, si začneta dopisovati. Dawsey razkrije, da je član Guernseyjskega društva za književnost in pito iz krompirjevih olupkov, kar spodbudi njeno radovednost in kmalu si dopisuje še z drugimi člani. V navalu pisem, ki pripovedujejo zgodbe o življenju na Guernseyju pod nemško zasedbo, se Juliet zave, da je samo društvo vsaj toliko nenavadno kot njegovo ime. Mary Ann Shaffer je zgodbo zasnovala kot niz pisem, ker se ji je zdelo, da bo tako lažje. Uspelo ji je mojstrsko predstaviti značaje in skrbi prebivalcev Guernseyja, ki so pravkar preživeli grozote in tegobe druge svetovne vojne.
Bralni klub je namenjen vsem mladim, ki radi berete in se o prebranih knjigah tudi pogovarjate. Vodi ga Tadeja Pepeljnak, študentka gozdarstva. V prostem času poleg lazenja po gozdu in druženja z drevesi rada preživlja čas z dobrimi knjigami in prijatelji ter trapastimi ali poglobljenimi debatami o življenju, vesolju in sploh vsem.
Bralnega kluba se lahko udeležite, tudi če knjige niste prebrali v celoti. Na bralnem klubu namreč teme v knjigi navezujemo na lastno življenje in svoje izkušnje.
Na bralnem klubu se dobimo ob 18.00 v Škucu na Starem trgu 21.
Če se bralnega kluba udeležite več kot 5x, vam podarimo knjigo Založbe ŠKUC.
Za vsa dodatna vprašanja smo vam na voljo na info.center@skuc.org .

Dogodek sofinancirata Mestna občina Ljubljana in JAK.
preberite več
mladi raziskovalci
M L A D I
R A Z I S K O V A L C I
V I I .
K O N C E R T
Mladi Raziskovalci VII.
Manica Slapšak – Elíps
Gaj Bostič – Mrk
26. april 2024, ob 20.00, Galerija Škuc, Ljubljana
Cena vstopnice: 5 EUR/3 EUR [dijaki, študenti, upokojenci] V petek, 26. aprila 2024, ob 20.00 se bo v Galeriji Škuc v Ljubljani odvil dvojni koncert, ki bo predstavil delovanje programa Mladi Raziskovalci, ki ga izvaja Inštitut .abeceda. V prvem delu bo Manica Slapšak v zasedbah solo in kvartet predstavila projekt Elíps, v drugem delu pa bo s projektom Mrk v solo in trio izvedbi nastopil Gaj Bostič. Cikel rezidenc, koncertov in performansov Mladi Raziskovalci je namenjen vodeni vključitvi izbranega ustvarjalca mlajše generacije v profesionalna infrastrukturna in raziskovalna okolja. Manica Slapšak – Elíps Elpis – grška beseda, ki označuje pričakovanje oz. upanje – naj bi bila najbolj naravna posledica prisostvovanja rojevanju novega zvoka. Še toliko bolj, ko glasbe ne dojemamo zgolj v smislu obrti, pač pa jo obravnavamo s spoštovanjem, ki pritiče višji, avtonomni in morda ne v polnosti razumljeni entiteti. Pomiritev, da res smemo upati na več in segati k višjim stvarem, da pa je hkrati ura blaženosti nastopila že zdaj in jo lahko kljub lastni nepopolnosti mirno užijemo - že zdaj. Projekt z istim imenom išče odgovore na prav to vprašanje – kakšna glasba, v vseh ozirih, nas resnično preobraža? V centru projekta bo prvo ranljivo odkrivanje koščka agapičnih razsežnosti glasbe, ki se bo z (za)upanjem prelilo v ustvarjanje novih kompozicij. [Manica Slapšak] IZVAJALKE: Manica Slapšak , viola Valentina Reberšak , vokal Nuša Rejc , violina, Tara Korica , violončelo
Manica Slapšak (Celje, 2000) je študentka viole na Akademijo za glasbo v Ljubljani v razredu doc. Maje Rome. Je članica godalnega kvarteta Perpetuum in godalnega kvarteta Krklec. Redno sodeluje v orkestrih - Ensemble Dissonance, orkester Amadeo, Slovenski festivalni orkester in camerata SMO, kot substitutka pa tudi s simfoničnim orkestrom RTV Slovenija ter raznimi priložnostnimi sestavi. Udeležila se je mojstrskih tečajev pri pedagogih kot so Nobuko Imai, Emile Samama Cantor, Maja Rome, Halfried Fister in Volodja Balzalorsky. Gaj Bostič – Mrk Projekt Mrk je srečanje raznolikih glasbenih elementov, kjer vsak žanr prispeva svoj edinstven odtenek v celotno paleto zvoka. Rezultat je dinamična fuzija, ki se ne ujema s tradicionalnimi kategorizacijami. Vsaka skladba je odsev želje po raziskovanju meja in neznanega območja. Mrk kot pojem označuje trenutek, ko svetloba in tema plešeta v vesoljnem plesu. Na eni strani imamo svetlobo, ki odraža svetlost in energijo, ter na drugi temo, ki nosi globino in skrivnost. V projektu se želim poigravati s temi nasprotji, podobno kot planeti, ki prečkajo svoje orbite in se za trenutek prekrivajo. Prisotnost svetlobe se odraža v zvenu saksofona, njune melodije razsvetljujejo močno ritem sekcijo, ki se giblje v temni kulisi, medtem ko klaviature in efekti dodajo globino prostoru, ustvarjajoč kontrastno vzdušje. Čeprav samo besedo mrk prej asociiramo s temo, želim s tem projektom predstaviti tudi svetlob in njuno sožitje. Ideja je glasbo narediti čim bolj naravno, blizu ljudem na telesnem in duševnem nivoju. [Gaj Bostič] IZVAJALCI: Gaj Bostič , bobni Jošt Lampret , bas Mark Žakelj , kitara
Gaj Bostič (Izola, 2001) je trenutno študent programa jazz bobni na zasebni univerzi za glasbo in umetnost na Dunaju – MUK pri prof. Mariu Gonziju. Pri 11 letih je začel redno koncertirati z različnimi rock in jazz zasedbami, leta 2018 je postal stalni član zasedbe Pi Jammies (danes P’Jays), s katero je posnel dva albuma. Prav tako je član zasedbe Spiral Mind, ki je zelo aktivna tako na domačih kot tudi na tujih tleh. Izdali so dva albuma in nastopili na slovenskem Mentu, na dunajskem festivalu Waves, na madžarskem festivalu Made in Pecs, na Radiu Popolari v Milanu in pa v Zagrebu na festivalu SUBSTRAT v sklopu Enlarge Europe. Leta 2023 je prvič nastopil na Ljubljana Jazz Festivalu s svojo dunajsko zasedbo Fishsticks. Gaj je tudi stalni član zasedbe Hei’an, slovenskega metal novinca, s katero so izdali svoj prvenec in uspešno koncertirajo po Evropi in širše. Poleg tega veliko nastopa z drugimi slovenskimi jazz glasbeniki kot so Jure Pukl, Jošt Lampret, Teo Collori, Tomaž Gajšt, ipd. Mladi Raziskovalci je program Inštituta .abeceda, ki ga podpira Ministrstvo za kulturo Republike Slovenije. Koncertna edicija poteka v sodelovanju z društvom Škuc.

Avtorja fotografij sta Tina Stariha (Manica) in Chris Parker (Gaj).
preberite več
emis2024
E M I S 2 0 2 4
R A Z I S K A V A
Raziskava EMIS2024 (The European MSM and Trans people Internet Survey) je skupni projekt akademskih, skupnostnih in vladnih partnerjev po vsej Evropi, namenjen informiranju o spremembah na področju spolnega zdravja za MSM (moški, ki imajo spolne odnose z moškimi). Gre za največjo mednarodno raziskavo spolnih navad na področju Evrope, ki so jo do zdaj izvajali v letih 2010 in 2017 z osnovnim financiranjem iz Zdravstvenega programa Evropske unije.
Pomagaj nam pridobiti reprezentativni vzorec za področje Slovenije in sodeluj v največji svetovni raziskavi o spolnem vedenju moških in transspolnih oseb, ki imajo spolne odnose z moškimi (MSM).
Sodeluješ lahko tako, da enostavno izpolniš anketni vprašalnik prek povezave . Odgovore zbiramo do sredine aprila!
Zahvaljujemo se ti za sodelovanje. Pridobljeni rezultati nam bodo namreč v veliko korist pri našem nadaljnjem delu.
Povezava do vprašalnika: https://maastrichtuniversity.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_00TU5rrPxK3dzoO
preberite več
K4 roza april 2024
K 4
R O Z A
sobota, 27. april 2024, ob 23. uri, Klub K4, Ljubljana.
V vas se prebuja noč, kot bi se prebujala nevihta nad gorami. V temi, ki se širi po mestnih ulicah, vas vabimo, da se pridružite nam, plešočim dušam, na neizmernem dogodku v srcu ljubljanskega podzemlja - K4 Roza.
Novorojeni kolektiv Slayvenija bo na velikem flooru - na dan boja proti okupatorju - pripravil prav posebno Ballroom Vogue poslastico, ki jo bodo za vaša ušesa podprli še rezidentski gramma in duo Gag Traxx v dosedaj še neslišani b2b2b navezi. Tudi za razgled bo poskrbljeno, saj si boste oči brezsramno napasli na prelepih telesih znanih ljubljanskih vogue plesalcev.
Poleg ballroom ekstravagance se bo dogajalo tudi na barskem plesišču, kjer Ptujsko Dekle in Naj obljubljata nedosegljivo ekstazo popularne glasbe.
Arena
Slayvenija gramma Gag Traxx
Bar
Naj Ptujsko Dekle

KLUB K4 Kersnikova 4, Ljubljana www.klub-k4.si // www.facebook.com/klubk4
STAROSTNA OMEJITEV / AGE LIMIT: 18+
VSTOPNINA / ENTRANCE FEE: 15 €
INFO: info@klub-k4.si GARDEROBA / LOST & FOUND k4garderoba@gmail.com Organizator: Društvo ŠKUC // Pink. The Underground www.skuc.org // www.facebook.com/PinkTheUnderground

preberite več